Zaproszenie na Ogólnopolskie Czuwanie Odnowy w Duchu Świętym w Częstochowie

XXV Ogólnopolskie Czuwanie Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym będzie inne niż zwykle. Tym razem spotykamy się u stóp Jasnej Góry pod koniec września. Będziemy wołać Ducha Świętego, aby ożywił nasze serca i rozpalił na nowo ogniem swojej miłości. Przez pierwszy konferencyjno-modlitewny blok przeprowadzi nas ks. Dawid Perlik – koordynator diec. bydgoskiej, egzorcysta diecezjalny.

W drugim bloku usłyszymy konferencje pt. ,,Nie dał nam Bóg ducha bojaźni, ale mocy i miłości”, którą wygłosi ks. Marcin Modrzyński – koordynator diec. gnieźnieńskiej, zaangażowany również w projekt oddanie33.pl.

Ogólnopolskie Czuwanie to od zawsze czas umocnienia, budowania jedności i ewangelizacji. Zapraszamy serdecznie i prosimy o Waszą modlitwę, aby ten czas zrodził dobre owoce. Do zobaczenia!

Wspólnota Maranatha zaprasza wszystkich którzy chcieliby pojechać do naszej Matki, do Częstochowy w dniu 25 września. Wyjazd z Placu Kościuszki o godzinie 6.00. Koszt przejazdu 30 zł

PROGRAM CZUWANIA:

SOBOTA – Częstochowa, Jasna Góra (25.09.2021r.)
9:00 – przygotowanie do spotkania
9:30 – przywitanie uczestników, zawiązanie wspólnoty

10:15 – 11:30 – ,,Odstąpiłeś od pierwotnej miłości i powróć”
konferencja ks. Dawid Perlik, koordynator diec. bydgoskiej,